W9AS1A52-120 SE Relays Magnecraft Relay; Power; Epoxy Sealed; SPST-NO; 30A; 120VAC; 3000 Ohms
Part Nnumber
W9AS1A52-120
Description
Relay; Power; Epoxy Sealed; SPST-NO; 30A; 120VAC; 3000 Ohms